GENEZA POWSTANIA

Sklep powstał z zamiłowania do naturalnej pielęgnacji, którą sama stosuję i potwierdzam jej skuteczność oraz zbawienne działanie dla naszego organizmu.

Ciągłe i nieustające problemy z cerą (pomimo stosowania drogich lub aptecznych kosmetyków) skłoniły mnie do czytania składów kosmetyków i analizowania każdej substancji, co to jest i jaki ma wpływ na nasz organizm. Byłam przerażona co można dodać do kosmetyku, żeby na masową skalę go wyprodukować i na bardzo długo przedłużyć jego termin ważności.

Bardzo szybko znalazłam kilka sklepów internetowych z naturalnymi kosmetykami, jednak wiele z nich oferowało również kosmetyki, które w składzie miały substancje szkodliwe. Trzeba było więc czytać skład i uważnie wybierać każdy kosmetyk.

Zapragnęłam stworzyć miejsce godne zaufania.

W moim sklepie znajdziecie tylko sprawdzone i dokładnie wyselekcjonowane produkty od uczciwych producentów.

W składzie oferowanych kosmetyków są tylko naturalne składniki, jak oleje roślinne, składniki mineralne, ekstrakty ziołowe, wyciągi roślinne, hydrolaty kwiatowe i olejki eteryczne, które wspomagają skórę w jej naturalnym procesie odnowy.

Nie zawierają żadnych chemicznych składników jak: syntetyczne konserwanty, parabeny, silikony, SLS-y, PEG-i, oleje mineralne czy aluminium.

CYTRYNA i MIĘTA – ponieważ kojarzą się z naturalnością i świeżością, czyli najważniejszą cechą kosmetyków naturalnych.

Zapraszam na zakupy !